2019 yılında hizmet vermiş olup,Kapadokya'nın en güzel bölgesi olan Uçhisar Kasabasında yerli,yabancı sayısız müşteri ağırlayan bir aile otelidir. Oda dizaynı ile dikkat çekmiş olup konaklamanızda Kapadokya'da gezilecek yerlere yakın olması sebebi ve fiyat performans açısından cazip olan otelimize ilgiden dolayı memnuniyet duyuyoruz.

       Pigeon Valley Hotel Emekli Öğretmenler Muammer ÇAKIR ve Nihal ÇAKIR tarafından kurulmuştur. Uçhisar turistlik kasabasında ilk yatırımlarını Pigeon Valley Hotel ile turizm sektörüne giriş yapmıştır.

etstur

Müşterilerimiz ne düşünüyor ?

Ailecek yaptığımız bu tatilde işletmenizden son derece memnun kaldık. Oda temizliğiniz, kahvaltınız ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz. İlerleyen tarihlerde yapacağımız seyahatlerimizde de mutlaka tercihimiz sizden yana olacak, yardımlarınız için tekrar teşekkür ederimAilecek yaptığımız bu tatilde işletmenizden son derece memnun kaldık. Oda temizliğiniz, kahvaltınız ve güler yüzünüz için teşekkür ederiz. İlerleyen tarihlerde yapacağımız seyahatlerimizde de mutlaka tercihimiz sizden yana olacak, yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim

Öncelikle yeni başlayan bir işletme olarak şüphelerimiz olsa da odaların temizliği, Erkut beyin bize olan ilgisi bizi gerçekten memnun ayırdı. Butik, sessiz ve uygun fiyatta otel arayanlar mutlaka burayı ziyaret etsin.

Evinizdeki rahatlığı yaşamak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim ...👍🏾👍🏾👍🏾 Fiyat performans arayanlar mutlaka uğrasın. Kapadokyaya tekrar yolum düşerse ilk adresim...uçhisar kalesine yürüme mesafesinde olması ve özellikle odaların temizliği bizi memnun etti. İşletmesine teşekkür ederim

Adres

Bize Ulaşın

Ödeme Şekilleri

Bizi Takip Edin

Yukarı Mah. Yunus Emre Cad. No:33 Nevşehir/Merkez Uçhisar Kasabası

TEL: +90 0552 205 13 73

E-mail: pigeonvalleyhotel@gmail.com

Show More
  • Instagram
  • Facebook Reflection
  • Twitter Reflection
  • Trip Advisor App Icon

© 2020 by çakır

Copyrights